





2 117 ₴
Унікальний дизайн та функціональність;
Пульт дистанційного керування для зручності;
Можливість зміни кольору свічення;
Енергоефективність за рахунок LED ламп.
Даний світлодіодний світильник ідеально підходить для використання у дитячих кімнатах. Батьки, яким важливі якість та безпека освітлення для своїх дітей, будуть оцінювати цю модель.
Встановіть світильник на стелю за допомогою кріплення-планки. Користуйтеся пультом дистанційного керування для регулювання яскравості та колірної температури світла. Насолоджуйтесь затишною атмосферою та комфортним освітленням.
%2C%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F%20(%D0%9F%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F%20%D0%B2%20Instagram%20(%D0%9A%D0%B2%D0%B0%D0%B4%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BD%D0%B0%D1%8F))%2C%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F%2C%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F%20-%202024-04-23T120927_140.png)
.png)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 56 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9 см |
| Діаметр стельової чаші | 25 см |
| Довжина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 448 Ват |
| Кількість джерел світла | 1 шт |
| Оснащення | led драйвер із регульованою колірною температурою, під час кожного вмикання вимикача, перемикатися режими |
| Площа освітлення | до 12 |
| Підсвітка навколо основи | 3 color (синя, червона, бузкова) |
| Так само ці моделі є в інших кольорах | уточнюйте в менеджера |