





4 503 ₴
"Стильна люстра Led 5237/400+300" від Diasha - ідеальне поєднання елегантного дизайну та функціональності. Вона подарує вашому інтер'єру особливий шарм та створить затишок.
Ця люстра ідеально підійде для сучасних інтер'єрів, де цінується стиль, функціональність та якість освітлення. Підходить як для вітальні, спальні, так і для інших приміщень.
Виберіть "Стильну люстру Led 5237/400+300" від Diasha та створіть у своєму будинку особливу атмосферу та стильний інтер'єр.
%2C%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F%20(%D0%9F%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F%20%D0%B2%20Instagram%20(%D0%9A%D0%B2%D0%B0%D0%B4%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BD%D0%B0%D1%8F))%2C%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F%2C%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F%20-%202024-04-23T145429_794.png)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 130 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21 см |
| Діаметр стельової чаші | 15 см |
| Довжина | 56 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 1040 Ват |
| Кількість джерел світла | 3 шт |
| Оснащення | пульт дистанційного управління, диммер, LED драйвер з регульованою колірною температурою |
| Площа освітлення | до 20 |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Так само ці моделі є в інших кольорах | уточнюйте в менеджера |
| Колір | графіт |