





4 503 ₴
Сучасна стельова лед люстра 5219/600+400 від Diasha - це ідеальне рішення для оформлення сучасних інтер'єрів. Її висока потужність та можливість регулювання яскравості зроблять ваше приміщення яскравим та затишним у будь-який час доби. Поєднання металевого каркасу та акрилових плафонів робить люстру легкою та елегантною, придатною для будь-якого стилю виконання.
Сучасна стельова ЛЕД люстра 5219/600+400 від Diasha - це не тільки стильний елемент декору, але й функціональне та енергоефективне джерело освітлення. Насолоджуйтесь яскравим світлом та сучасним дизайном у вашому інтер'єрі!
%2C%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F%20(%D0%9F%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F%20%D0%B2%20Instagram%20(%D0%9A%D0%B2%D0%B0%D0%B4%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BD%D0%B0%D1%8F))%2C%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F%2C%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F%20-%202024-04-23T145218_781.png)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 см |
| Діаметр стельової чаші | 8 см |
| Довжина | 62 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 800 Ват |
| Кількість джерел світла | 2 шт |
| Оснащення | пульт дистанційного управління, диммер, LED драйвер з регульованою колірною температурою |
| Площа освітлення | до 20 |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Так само ці моделі є в інших кольорах | уточнюйте в менеджера |
| Колір | графіт |