




3 120 ₴
"Люстра Led три кола D8174-600+400+200BK" - це винятковий предмет інтер'єру, який не лише висвітлить ваш простір, а й стане стильним акцентом у приміщенні. Її особливості та функціональність роблять її чудовим вибором для сучасних будинків та офісів.
Приваблива ціна
Різні акції та знижки
Унікальні особливості
Відгуки задоволених клієнтів
Гарантія якості
Швидка доставка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 90 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 см |
| Діаметр | 60 см |
| Діаметр стельової чаші | 22 см |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 720 Ват |
| Діаметр кілець | 60+40+20 см |
| Кількість джерел світла | 3 шт |
| Мінімальна висота | 50 |
| Оснащення | led драйвер із регульованою колірною температурою, під час кожного вмикання вимикача, перемикатися режими |
| Площа освітлення | до 20 |
| Так само ці моделі є в інших кольорах | уточнюйте в менеджера |
| Форма плафона | Коло |