-9%728 ₴
660,72 ₴
"Світильник LED настінний SY-16011/1W CR 32W H240*L" відрізняється сучасним дизайном і високою якістю матеріалів.
Цей світильник ідеально підійде для тих, хто цінує сучасний стиль та комфортне освітлення в інтер'єрі. Він підходить як для домашнього використання, так і офісних приміщень.
Не пропустіть шанс оновити інтер'єр за допомогою світильника LED SY-16011/1W CR 32W H240*L та насолодитися комфортним освітленням у вашому просторі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 32 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 256 Ват |
| Кількість джерел світла | 1 шт |
| Тип цоколя | Led |
| Форма плафона | Овал |
| Колір | Хром |
| Колір каменів (підвісок) | Прозорий |