-9%
588 ₴
533,52 ₴
"Світлодіодне бра настінне SY-16008/1W TIGD" - це стильне та сучасне рішення для освітлення вашого інтер'єру. З амбітним дизайном, золотистим відтінком та міцним металевим каркасом, це бра привнесе вишуканість у будь-яке приміщення. Світлодіодна лампа забезпечить яскраве світло, а прозорі кристали додадуть блиску та затишку.
Це настінне бра відмінно підходить для тих, хто цінує сучасний стиль, лаконічний дизайн та функціональність. Ідеальний вибір для тих, хто хоче створити затишок та яскравість у своєму будинку чи офісі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 192 Ват |
| Кількість джерел світла | 1 шт |
| Тип цоколя | Led |
| Форма плафона | Овал |
| Колір каменів (підвісок) | Прозорий |