






3 055 ₴
Лід люстра з диммером 1126/6 BK 3color - це сучасна світлодіодна люстра, що ідеально підходить для вітальні, залу або спальні. Ця красива люстра з пультом управління має 6 джерел світла та підсвічування навколо основи у трьох кольорах: синьому, червоному та бузковому. Матеріал каркасу виготовлений із міцного металу, а плафон та підвіски виконані з акрилу. Ця люстра оснащена пультом дистанційного керування та диммером, що дозволяє налаштувати потрібну яскравість світла. Потужність лампи становить 140 Вт, а напруга мережі – 220-240 В. Площа освітлення до 25 м ². Люстра представлена в чорному, але також доступна в інших кольорах, уточнюйте у менеджера. Гарантійний термін складає 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatan Light |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 140 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 см |
| Діаметр стельової чаші | 22 см |
| Довжина | 79 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 1120 Ват |
| Кількість джерел світла | 6 шт |
| Оснащення | led драйвер із регульованою колірною температурою, під час кожного вмикання вимикача, перемикатися режими |
| Площа освітлення | до 20 |
| Підсвітка навколо основи | 3 color (синя, червона, бузкова) |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Так само ці моделі є в інших кольорах | уточнюйте в менеджера |