







4 080 ₴
"Світлодіодна люстра в зал 1126/8 WH 3color" є стильним і сучасним джерелом освітлення, яке забезпечить вашому приміщенню яскраве світло і затишну атмосферу.
Світлодіодні люстри ідеально підходять для сучасних інтер'єрів, де цінується не тільки функціональність, але стильний дизайн. Вони особливо популярні серед тих, хто прагне створення комфортної та естетичної обстановки у своєму будинку чи офісі.
Установка цієї світлодіодної люстри не лише забезпечить яскраве освітлення вашого приміщення, але й принесе задоволення від її сучасного дизайну та зручного керування освітленням. Насолоджуйтесь яскравими вечорами у затишній обстановці!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatan Light |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 224 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 см |
| Діаметр стельової чаші | 31 см |
| Довжина | 105 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 1792 Ват |
| Кількість джерел світла | 8 шт |
| Оснащення | led драйвер із регульованою колірною температурою, під час кожного вмикання вимикача, перемикатися режими |
| Площа освітлення | до 40 |
| Підсвітка навколо основи | 3 color (синя, червона, бузкова) |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Так само ці моделі є в інших кольорах | уточнюйте в менеджера |