




1 235 ₴
Круглий світлодіодний світильник 4347/300 WH - це сучасна світлодіодна люстра від бренду Linisoln з можливістю регулювання колірної температури світіння (теплий-нейтральний-холодний). Цей світильник відрізняється мінімальним стилем, потужністю 50 Вт, ідеально підходить для освітлення приміщень площею до 18 кв.м. Матеріал каркасу - метал, плафон та підвіски з акрилу забезпечують міцність та довговічність. Ви можете купити цю світлодіодну люстру недорого зі знижкою в інтернет-магазині люстр Led в Україні. Гарантія на товар – 12 місяців. Висота 7 см, довжина 30 см, ширина 30 см, напруга 220-240, тип світильника - накладний. Тепер освітлення вашого інтер'єру буде сучасним та ефективним!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Linisoln |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 400 Ват |
| Оснащення | led драйвер із регульованою колірною температурою, під час кожного вмикання вимикача, перемикатися режими |
| Площа освітлення | до 12 |