








2 535 ₴
Стильна світлодіодна люстра Linisoln 5208-30*50 BK – ідеальне рішення для освітлення інтер'єру. Ця модель представлена в кольорі Чорний хром, що надає їй стильного та сучасного вигляду. Люстра оснащена трьома джерелами світла, що забезпечують теплий, нейтральний та холодний колір свічення в діапазоні 3000K-4000K-6000K.
Матеріал каркасу виготовлений із міцного металу, а плафон та підвіски виконані з високоякісного акрилу. Люстра має потужність 70 Ватт, що забезпечує яскраве та якісне освітлення. Управління здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування, що у комплекті.
Бренд Linisoln гарантує високу якість та тривалий термін служби світлодіодів – до 50 000 годин. Люстра має сучасний стиль виконання, який наголосить на унікальності вашого інтер'єру.
Придбати люстру Linisoln 5208-30*50 BK ви можете за низькою ціною зі знижкою у нашому онлайн-магазині . У нас передбачено швидку доставку по всій країні. Уточнюйте у нашого менеджера інформацію про наявність цієї моделі в інших кольорах.
Не пропустіть можливість створити стильний та комфортний інтер'єр за допомогою світлодіодної люстри Linisoln 5208-30*50 BK.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Linisoln |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 70 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Хром |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 560 Ват |
| Кількість джерел світла | 3 шт |
| Оснащення | led драйвер із регульованою колірною температурою, під час кожного вмикання вимикача, перемикатися режими |
| Площа освітлення | до 16 |
| Підсвітка навколо основи | 4000K (Нейтральний колір) |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Так само ці моделі є в інших кольорах | уточнюйте в менеджера |
| Управління з телефону | Є, уточнюйте у менеджера |