




4 080 ₴
Купити недорого світлодіодну люстру підвісну Diasha 2337-600+400+200WH кольори білий з 3 кільцями для освітлення площею до 25 кв.м в Україні.
Ця люстра відмінно підійде для дизайну інтер'єру, особливо для тих, хто цінує дизайнерські рішення. Матеріал каркасу з металу забезпечує надійність та міцність, а плафон та підвіски з акрилу додають елегантності.
Потужність лампи становить 150 Ватт, а напруга мережі – 220~240 Вольт. Люстра оснащена світлодіодним драйвером з регульованою колірною температурою, що дозволяє вибрати між білим-нейтральним, теплим-жовтим та білим-холодним світінням. Т
Також в комплект входить пульт дистанційного керування. Люстра має діаметр стельової чаші 220 см та діаметр кілець 60+40+20 см, що робить її ідеальним рішенням для сучасного інтер'єру. Купити цю світлодіодну підвісну люстру Diasha 2337-600+400+200WH з безкоштовною доставкою по Україні та дізнатися більше інформації можна у нашого менеджера.
Висота: 115 см
Ширина (Діаметр): 60 см
Діаметр основи: 22 см
Мінімальна висота: 45 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 8250 lm
Загальна потужність: 150 W
Ступінь захисту: IP20
Вага:4.56 kg
Можливість регулювання висоти: Так
Пульт дистанційного керування: Так
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Діаметр плафона: 60 см, 40 см, 20 см
Тип покриття: фарба
Довжина монтажної планки: 17 см.
Колірна температура:3200K, 4100K, 6000K
Ширина монтажної планки: 14 см.
Габарити упаковки:62x62x13
Об'єм упаковки
для Нової пошти (1шт): 0.05 м³
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 150 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 115 см |
| Діаметр стельової чаші | 22 см |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 1200 Ват |
| Діаметр кілець | 60+40+20 см |
| Кількість джерел світла | 3 шт |
| Мінімальна висота | 45 |
| Оснащення | led драйвер із регульованою колірною температурою, під час кожного вмикання вимикача, перемикатися режими |
| Площа освітлення | до 25 |
| Так само ці моделі є в інших кольорах | уточнюйте в менеджера |
| Управління з телефону | Є, уточнюйте у менеджера |
| Форма плафона | Коло |