
2 827 ₴
Люстра світлодіодна без підсвічування до 30 кв.м Золото 188 Ват SVET SY-5332/2+2+2 FG - це сучасна і красива люстра, яка ідеально підійде для вітальні, залу або спальні.
Вона оснащена вбудованими світлодіодами (LED), які забезпечують теплий-нейтральний-холодний колір світіння (3000K-4000K-6000K).
Потужність лампи становить 188 Ватів, що еквівалентно 1504 ламп розжарювання. Люстра має пульт дистанційного керування та димер для регулювання яскравості. Каркас виконаний із міцного металу, а плафони та підвіски з акрилу.
Ця люстра відрізняється високою якістю та надійністю, має довгий термін служби (50000 годин) завдяки світлодіодній технології. Ви можете купити цю люстру за найвигіднішою ціною з безкоштовною доставкою у нас.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 188 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Золотистий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 83 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 1504 Ват |
| Кількість джерел світла | 6 шт |
| Оснащення | пульт дистанційного управління, диммер, LED драйвер з регульованою колірною температурою |
| Площа освітлення | до 30 |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Так само ці моделі є в інших кольорах | уточнюйте в менеджера |
| Управління з телефону | Є, уточнюйте у менеджера |