






3 840 ₴
Висота: 19 см
Ширина (Діаметр): 76 см
Діаметр основи: 25 см
Тип ламп:світлодіодна
Світловий потік: 5500 lm
Загальна потужність:100 W
Ступінь захисту: IP20
Вес:3.54 kg
Пульт дистанційного керування:
Оснащення:пульт, димер, світлодіодне підсвічування
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу:метал
Матеріал плафона, підвісок: пластик
Тип покриття:фарба
Довжина монтажної планки: 24.5 см.
Температура кольору:3200K, 4100K, 6000K
Габарити упаковки:55x55x11
Об'єм упаковки
для Нової пошти (1шт): 0.033 м³
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 см |
| Діаметр стельової чаші | 30 см |
| Довжина | 75 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 800 Ват |
| Кількість джерел світла | 3 шт |
| Оснащення | led драйвер із регульованою колірною температурою, під час кожного вмикання вимикача, перемикатися режими |
| Площа освітлення | до 20 |
| Підсвітка навколо основи | 4000K (Нейтральний колір) |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Так само ці моделі є в інших кольорах | уточнюйте в менеджера |
| Управління з телефону | Є, уточнюйте у менеджера |