






612 ₴
Висота: 10 см
Ширина (Діаметр): 17 см
Діаметр основи: 14 см
Довжина: 26 см
Тип ламп:світлодіодна
Світловий потік: 1430 lm
Загальна потужність:26 W
Ступінь захисту: IP20
Пульт дистанційного керування:
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу:метал
Матеріал плафона, підвісок:силікон
Тип покриття:фарба
Довжина монтажної планки: 13.5 см.
Температура кольору:3200K, 4100K, 6000K
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Потужність лампи | 26 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Діаметр стельової чаші | 14 см |
| Довжина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 208 Ват |
| Кількість джерел світла | 2 шт |
| Площа освітлення | до 8 |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Так само ці моделі є в інших кольорах | уточнюйте в менеджера |
| Управління з телефону | Є, уточнюйте у менеджера |