





5 757 ₴
Висота: 105 см
Ширина (Діаметр): 30 см.
Довжина: 82 см
Мінімальна висота: 45 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 4125 lm
Загальна потужність:75 W
Ступінь захисту: IP20
Можливість регулювання висоти: Так
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок:кришталь
Тип покриття: гальваніка
Довжина основи: 24 см
Ширина основи: 8 см
Довжина монтажної планки: 17 см.
Колірна температура:3200K, 4100K, 6000K
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 75 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма | Овал |
| Колір | Хром |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 см |
| Діаметр | 30 см |
| Довжина | 82 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 600 Ват |
| Діаметр потовкової чаші | 17/8, 24 см/8 см |
| Інший тип цоколя | LED module, світлодіодний модуль |
| Кількість джерел світла | 1 шт |
| Мінімальна висота | 45 |
| Оснащення | led драйвер із регульованою колірною температурою, під час кожного вмикання вимикача, перемикатися режими |
| Площа освітлення | до 18 |
| Так само ці моделі є в інших кольорах | уточнюйте в менеджера |
| Колір каменів (підвісок) | Прозорий |