-11%


7 941 ₴
7 090 ₴
Люстра з гілочками Світлячки на 54 лампи колір Чорний Diasha 886-54A BK - стильне і функціональне освітлення для вашого будинку. Ця красива та декоративна люстра з колекції Світлячок додасть шарму та вишуканості вашій вітальні, залу чи спальні. Завдяки світлодіодним лампочкам, вона є енергоефективною та екологічною.
Люстра оснащена 54 джерелами світла і всі лампочки входять в комплект. Ви зможете регулювати висоту люстри, щоб вона ідеально підходила до вашого інтер'єру. Матеріал корпусу - метал, а плафони та підвіски виконані зі скла. Колір плафона – білий, а сама люстра пофарбована в чорний колір, що додає їй шику та вишуканості.
Ви зможете придбати цю гарну люстру за невисокою ціною та з безкоштовною доставкою. Diasha – це якісний бренд, і дана люстра є новою та в ідеальному стані. Її стиль виконання – модерн, що дозволить вона стане чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру.
Не пропустіть можливість купити цю стильну та елегантну люстру з гілочками Світлячки, яка стане чудовим акцентом у вашому будинку. Поспішайте, кількість обмежена!
Висота: 80 см
Ширина (Діаметр): 100 см.
Діаметр основи: 12 см
Мінімальна висота: 50 см
Максимальна потужність лампи: 20 W
Напруга ламп: 220 V
Патрон: G4
Кількість ламп:54
Ступінь захисту: IP20
Лампа в комплекті:1
Можливість регулювання висоти:1
Тип кріплення:Монтажна планка
Матеріал каркасу:Метал
Матеріал плафона, підвісок:Скло
Діаметр плафона: 8 см
Тип покриття:
Довжина монтажної планки: 11 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | G4 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 г |
| Діаметр стельової чаші | 12 см |
| Ширина | 1000 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 800 мм |
| Діаметр плафона, мм | 75 см |
| Довжина монтажної планки | 115 см |
| Кількість джерел світла | 54 шт |
| Мінімальна висота | 500 |
| Ступінь захисту IP | IP20 |