-11%


7 796 ₴
6 960 ₴
Сучасна люстра Світлячок на 36 ламп колір Чорний Diasha 887-36B BK – це унікальний елемент декору, який чудово підійде для будь-якого інтер'єру. Купити недорого цю гарну люстру можна із безкоштовною доставкою. Вона ідеальна для вітальні, зали або спальні, додаючи шарм та елегантність у приміщення.
Люстра Світлячок із колекції Diasha має модний та сучасний дизайн. Виготовлена із високоякісного металу з міцним чорним покриттям. Тут представлено 36 джерел світла, які забезпечують достатню освітленість у кімнаті.
Ця декоративна люстра має дизайнерський зовнішній вигляд і відрізняється від інших моделей на ринку. Вона оснащена світлодіодними лампочками типу G4, які надають приголомшливий ефект та ультрасучасний шарм.
Люстра Світлячок Diasha має безліч переваг. Її висота регулюється, що дозволяє створити ідеальну композицію для інтер'єру. Матеріал корпусу – метал, а плафони виконані із прозорого скла, що надає ще більше елегантності та стилю.
Купівля цієї красивої люстри стане ідеальним рішенням для прикраси вашої оселі. Низька ціна та відмінна якість роблять її ідеальним варіантом для покупки. Розрахована на довгий термін служби і радуватиме вас своїм яскравим світлом та стильним дизайном.
Висота: 110 см
Ширина (Діаметр): 70 см
Діаметр основи: 12 см
Мінімальна висота: 65 см
Максимальна потужність лампи: 20 W
Напруга ламп: 220 V
Патрон: G4
Кількість ламп:36
Ступінь захисту: IP20
Лампа у комплекті:1
Можливість регулювання висоти:1
Тип кріплення:Монтажна планка
Матеріал каркасу:Метал
Матеріал плафона, підвісок:Скло
Діаметр плафону: 8 см
Тип покриття:Фарба
Довжина монтажної планки: 11.5 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | G4 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 г |
| Діаметр стельової чаші | 12 см |
| Ширина | 700 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1100 мм |
| Діаметр плафона, мм | 80 см |
| Довжина монтажної планки | 115 см |
| Кількість джерел світла | 36 шт |
| Мінімальна висота | 650 |
| Ступінь захисту IP | IP20 |