

512 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Застосування освітлення | Для освітлення вхідних дверей та воріт, Для створення акцентів на різноманітних архітектурних деталях, Для освітлення ганку, Для освітлення ландшафтів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення навісів та альтанок, Для освітлення терас та балконів |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | LED module |
| Колірна температура | 4200К |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 12 см |
| Додаткові характеристики | |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 192 Ват |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип кріплення | Планка |