



4 503 ₴
Висота: 60 mm
Ширина (Діаметр): 420 mm
Діаметр основи: 223 мм
Довжина: 500 мм
Тип ламп: LED
Оснащення: диммер
Оснащення: пульт
Тип кріплення: Монтажна планка
Світловий потік: 3300 lm
Загальна потужність: 60 W
Матеріал каркасу.
Матеріал плафона, підвіски.
Тип покриття:
Ступінь захисту: IP20
Довжина монтажної планки: 215 мм.
колірна температура: 3200
колірна температура: 4100
колірна температура: 6000
Пульт дистанційного керування: 1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 42 см |
| Ширина | 42 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 480 Ват |
| Оснащення | пульт дистанційного управління, диммер, LED драйвер з регульованою колірною температурою |
| Площа освітлення | до 16 |
| Управління з телефону | Є, уточнюйте у менеджера |