



1 595 ₴
Світлодіодний світильник Місяць A012/300 - це стильна та функціональна люстра LED для дитячої кімнати від бренду Diasha. Світильник має низьке споживання енергії, забезпечуючи яскраве освітлення до 18 кв.м. Люстра оснащена вбудованими світлодіодами з можливістю регулювання колірної температури (3000K-4000K-6000K) та диммером. Пульт дистанційного керування у комплекті. Матеріали: акрил та метал. Купуйте світлодіодну люстру Місяць A012/300 для дитячої кімнати в Україні за вигідною ціною зі знижкою та швидкою доставкою. Гарантія 12 місяців. Створіть затишок у дитячій за допомогою сучасного світлодіодного освітлення!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 см |
| Діаметр стельової чаші | 22 см |
| Довжина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 400 Ват |
| Кількість джерел світла | 1 шт |
| Площа освітлення | до 12 |
| Так само ці моделі є в інших кольорах | уточнюйте в менеджера |
| Управління з телефону | Є, уточнюйте у менеджера |