



2 750 ₴
Висота: 160 mm
Ширина (Діаметр): 570 mm
Діаметр основи: 300 mm
Довжина: 790 mm
Тип ламп : LED
Оснащення: диммер
Оснащення: пульт
Тип кріплення : Монтажна планка
Світловий потік: 4950 lm
Загальна потужність: 90 W
Матеріал каркасу: Метал
Матеріал плафона, підвісок : Акрил.
Тип покриття : Гальваніка
Габарити упаковки: 35x35x13
Вес: 2,73 kg
Кількість коробок: 1
Тип упаковки: коробка
Довжина монтажної планки: 160 mm
Стиль виконання: сучасний
Ширина упаковки: 350 mm
Глибина упаковки: 350 mm
Висота упаковки: 130 mm
колірна температура: 6000
колірна температура: 4100
колірна температура: 3200
Пульт дистанційного керування: 1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Хром |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 57 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 800 Ват |
| Кількість джерел світла | 6 шт |
| Оснащення | пульт дистанційного управління, диммер, LED драйвер з регульованою колірною температурою |
| Площа освітлення | до 20 |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Так само ці моделі є в інших кольорах | уточнюйте в менеджера |
| Управління з телефону | Є, уточнюйте у менеджера |