



4 503 ₴
Висота: 1000 мм
Ширина (Діаметр): 700 mm
Діаметр основи: 120 mm
Тип ламп : LED
Кількість ламп: 6
Тип кріплення : Монтажна планка
Світловий потік: 1320 lm
Загальна потужність: 24 W
Матеріал каркасу: Метал
Матеріал плафона, підвісок : Акрил.
Мінімальна висота: 400 mm
Тип покриття : Гальваніка
Ступінь захисту: IP20
Тип упаковки: Коробка
Довжина монтажної планки: 100 mm
Кількість в упаковці: 1
колірна температура: 4100
Можливість регулювання висоти: 1
Довжина цепочки: 850 mm
Стилі "Нордік" та "скандинавський лофт" міцно входять до нашого побуту. В Україні, як і в минулі години, все більше впливає на моду культуру та дизайн надають "варяги".
Наша компанія намагаючись не відставати від трендів, готова представити нові космічні люстри у стилі скандинавський лофт. Подібне напрямок нещодавно викликав фурор у світі люстр на виставці у Мілані.
І ось люстри у такому стилі вже доступні для покупки в Україні.
Нині серія справді безмежна. Молоді дизайнери та фабрики з Піднебесної змогли розвинути цю серію у десятки моделей світильників у стилі "Скандинавський лофт".
Світильники "бабочки" внесуть нотки легкості в будь-який, навіть найсуворіший, інтер'єр.
Витончені філігранні світильники зі скла, акрилу та металу різних фактур, у поєднанні з високоякісними світлодіодними модулями, перетворюють та доповнюють найвишуканіший сучасний інтер'єр.
Колірна температура перемикається простим вимкненням-ввімкненням світильника.
Довжина підвісів регулюється стандартними затисками для підвісних люстр.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Золотистий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 192 Ват |
| Кількість джерел світла | 6 шт |
| Оснащення | led драйвер із регульованою колірною температурою, під час кожного вмикання вимикача, перемикатися режими |
| Площа освітлення | до 8 |
| Так само ці моделі є в інших кольорах | уточнюйте в менеджера |