

4 503 ₴
Висота: 920 mm Ширина (Діаметр): 820 mm Діаметр основи: 120 mm Максимальна потужність лампи: 40 W Патрон: Е14 Кількість ламп: 8 Тип кріплення: Стельовий гак Матеріал каркасу: метал Мінімальна висота: 650 mm Рівень захисту: IP20 Лампа в комплекті: 0 Довжина ланцюга: 470 mm
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Крюк |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір | Бежевий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 г |
| Ширина | 820 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 920 мм |
| Довжина ланцюга | 470 |
| Кількість джерел світла | 8 шт |
| Мінімальна висота | 650 |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Стиль виконання | Класика |