

569 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Застосування освітлення | Для створення акцентів на різноманітних архітектурних деталях, Для освітлення вхідних дверей та воріт, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення ганку, Для освітлення навісів та альтанок, Для освітлення терас та балконів, Для зовнішнього освітлення будівель |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | LED module |
| Колірна температура | 4200К |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 9 см |
| Додаткові характеристики | |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 192 Ват |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип кріплення | Планка |