


931 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення терас та балконів, Для створення акцентів на різноманітних архітектурних деталях, Для освітлення навісів та альтанок, Для освітлення вхідних дверей та воріт, Для освітлення ганку |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | GU10 |
| Розміри | |
| Висота | 12 см |
| Ширина | 11 см |
| Додаткові характеристики | |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світлодіодів | Залежить від лампочок набутих до світильника |
| Колір світіння | Залежить від лампочок набутих до світильника |
| Колірна температура | Залежить від лампочок, придбаних до світильника. |