



6 497 ₴
Розмір основи: 15 см
Найбільший діаметр: 70 см
Висота: 115 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 8 шт
Максимальна потужність ламп: 36W
Оснащення: LED драйвер з регульованою колірною температурою
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Стилі "Нордік" та "Скандинавський Лофт" тепер широко поширені у повсякденному житті.
Ми, у свою чергу, не бажаючи відставати від нових тенденцій, раді уявити нові космічні люстри у стилі скандинавського лофта, які нещодавно викликали фурор на виставці в Мілані. Такі люстри вже доступні для покупки в Україні.
Зараз серія люстр у цьому стилі воістину безмежна. Молоді дизайнери та фабрики з Китаю створили десятки різних світильників у стилі "Скандинавський лофт". Світильники "метелика" додадуть легкості в будь-який інтер'єр, навіть найсуворіший. Філігранно витончені світильники зі скла, акрилу та металу з різними фактурами, у поєднанні з якісними світлодіодними модулями, ідеально доповнять сучасний інтер'єр.
Колірна температура може бути легко змінена простим вимкненням та включенням світильника, а довжина підвісів регулюється стандартними затискачами для підвісних люстр.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Хром |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 115 см |
| Довжина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 288 Ват |
| Кількість джерел світла | 8 шт |
| Оснащення | led драйвер із регульованою колірною температурою, під час кожного вмикання вимикача, перемикатися режими |
| Площа освітлення | до 8 |
| Так само ці моделі є в інших кольорах | уточнюйте в менеджера |