
2 201 ₴
Матеріал – метал
Колір – бронза
Кількість плафонів – 1
Розмір – 305*150 мм
Матеріал кріплення - метал
Тип - настінна бра
Джерело світла - світлодіоди LED
Потужність - 4W
Температура світла: 4500К (нейтральний)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір | Бронзовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 30.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 32 Ват |
| Стиль виконання | Хай тек |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | Led |