-13%


4 875 ₴
4 225 ₴
Основні характеристики:
Тип освітлення: LED (вбудовані світлодіоди)
Потужність споживання, Вт: 140 (70×2)
Тип керування: порежимний пульт (перемикання режимів світіння)
Площа освітлення, кв. м: 17–20
Матеріал виробу: метал, скло
Тип кріплення: монтажна планка (35×35 см)
Діапазон напруги, В: 220
Висота, см: 15
Ширина, см: 50×50
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Linisoln |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 140 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Хром |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 1120 Ват |
| Площа освітлення | до 20 |
| Тип покриття | гальваніка |
| Колір каменів (підвісок) | Прозорий |
| Колірна температура | 3200K, 4100K, 6000K |
| Ширина | 500 |
| Ширина монтажної планки, мм | 350 мм |