-13%






5 635 ₴
4 900 ₴
Світлодіодний керований світильник-люстра CAMELIA
Керується з вимикача:
1 включення – нейтральне світло;
2 включення – тепле світло;
3 включення – холодне світло.
Потужність освітлення 60 Вт
Освітить кімнату до 12 м²
Розмір: 480x1500 мм
Матеріал корпусу: алюміній
Колір корпусу: білий, хром
Матеріал розсіювача: акрил
Колір розсіювача: білий
| Потужність, Вт | 60 |
|---|---|
| Розмір світильника, мм | 480x1500 |
| Для приміщення, м2 | 12 |
| Керування | Вимикач |
| Термін служби, год. | 50000 |
| Світловий потік, Лм | 5500 |
| Матеріал | акрил, метал |
| Колірна температура, К (хв.) | 2900 |
| Колірна температура, К (макс.) | 6500 |
| Колір | хром, білий |
| Кут розсіювання | 180 |
| Клас електробезпеки | І |
| Робоча потужність, Вт | 60 |
| Рівень захисту IP | 20 |
| Частота, Гц | 50/60 |
| Коефіцієнт пульсації, % | <1 |
| Робоча напруга | 220 |
| Індекс кольору, Ra | 80 |
| Аналог ламп розжарювання | 6х100Вт |
| Тип монтажу | Накладний |
| Розмір індивідуального пакування, мм | 550x550x110 |
| Вага нетто, кг | 1 |
| Вага брутто, кг | 1.9 |
| Робоча температура, С | -30..+50 |
| RGB підсвічування | Ні |
| Спот-система | Ні |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Esllse |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Хром |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 48 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 480 Ват |
| Кількість джерел світла | 1 шт |
| Оснащення | led драйвер із регульованою колірною температурою, під час кожного вмикання вимикача, перемикатися режими |
| Площа освітлення | до 16 |
| Так само ці моделі є в інших кольорах | уточнюйте в менеджера |